Adobe Illustrator Draw

Kolay ve sezgisel dokunma kontrolleriyle kullanıma hazır vektörel çizimler oluşturun. Resminizi katmanlı dosyalar olarak Adobe Illustrator CC'ye veya düz görüntüler olarak Photoshop CC'ye gönderin.

VEKTÖRLERLE ÇİZİM YAPIN
Ölçeklenebilir, yumuşak dokunuşlarla serbest çizimler oluşturun. Daha iyi ayrıntılar için 64 katına kadar yakınlaştırın. Her birinin opaklığı, boyutu ve rengi ayarlanabilen beş farklı kalem ucundan birini seçerek tam da istediğiniz görünümü oluşturun.

Adobe Illustrator Draw

KATMANLAR EKLEYİN
10 adede kadar çizim katmanı ve bir fotoğraf katmanı kullanarak karmaşıklık, derinlik ve boyut oluşturun. Bunları çoğaltın, birleştirin, döndürün, ölçeklendirin ve tek tek opaklık ayarlarını yapın.

ADOBE STOCK
Draw içinden yüksek çözünürlüklü, telifsiz görüntüler arayın ve bunları lisanslayın. Çalışmalarınızda kaliteli görüntüler kullanın.

CREATIVE CLOUD LIBRARIES
Adobe Stock görüntüleri, Lightroom'da işlediğiniz fotoğraflar veya ölçeklenebilir vektör tabanlı şekiller gibi tüm varlıklarınıza uygulama içinden kolayca erişin.

DOĞRUDAN MASAÜSTÜNE
Yerel dosyayı Illustrator CC'ye veya PNG dosyasını Photoshop CC'ye gönderin. Masaüstünüzde otomatik olarak açılır ve ek bir çaba harcamadan fikrinizi geliştirmeye devam edebilmenizi sağlar.

DİJİTAL CETVEL
Temel şekil modellerine erişmek için Şekiller menüsüne gidin veya Creative Cloud Libraries'e kaydettiğiniz Capture CC'den vektör şekilleri ekleyin. Sıkıştırarak ölçeklendirin, anahat izi oluşturun veya çift dokunarak damgalayın.

CREATIVESYNC TARAFINDAN SAĞLANIR
Adobe CreativeSync dosyalarınızın, fontlarınızın, tasarım varlıklarınızın, ayarlarınızın ve çok daha fazlasının her ihtiyaç duyduğunuzda iş akışınızda anında görünmesini sağlar. Kreatif çalışmanıza herhangi bir cihazda başlayın ve başka bir cihazda çalışmaya sorunsuz bir şekilde devam edin.

GERİ BİLDİRİM ALIN
Çalışmanızı Behance kreatif topluluğunda yayımlayın ve uygulamadan çıkmadan geri bildirim alın. Facebook, Twitter ve e-posta aracılığıyla da paylaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR