Sketch

Sketch Sony markasının resmi uygulamasıdır. Yaratıcılığınızı serbest bırakın! Hazırladığınız çarpıcı çizimlere çıkartmalar ekleyerek daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Çizdiğiniz projeleri arkadaşlarınızı davet ederek iş birliği içerisinde ortak çalışmalar yürütebilirsiniz. Sketch..

SketchBook Express

Mac\'ler için üretilen SketchBook Express uygulaması kaliteli çizimler yaratabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Profesyonel seviyede hazırlanmış olan araçlar ve fırçalar ile eserlerinizi ortaya çıkarmanızı sağlayan uygulamanın en iyilerden birisi olduğu kesin...

Prisma

Prisma, sosyal ağ platformlarında farklı fotoğraflar paylaşmayı seven biriyseniz kesinlikle kullanmanız gerektiğini düşündüğüm uygulamalar arasında. Onlarca fotoğraf arasında öne çıkmak için farklı efektler uygulayabileceğiniz kullanımı basit, hızlı bir uygulama arıyorsanız Prisma’yı tavsiye ederim...

Facetune

Facetune, akıllı telefon ve tabletinizle çektiğiniz fotoğrafları mükemmelleştiren birçok araç sunan klay kullanımlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Profesyonel fotoğraf uygulamalarını aratmaz ve tüm düzenleme işlemlerini tek dokunuşla uygulama kolaylığı sunar. Profesyonel fotoğrafçıların ve..

SketchBook Ink

Üç boyutlu tasarım, mühendislik, medya ve eğlence yazılımında dünya lideri  Autodesk, iPad kullanıcılarının günde 10 milyondan fazla indirdiği ünlü SketchBook ailesinin yeni sürümünü piyasaya sundu. Yepyeni bir motorla çalıştırılan Autodesk SketchBook Ink, dikkat çekici,..

Behance

Behance\'i kullanarak, dünyada öne çıkan kreatif yeteneklerin milyonlarca projesini her yerden keşfedin. ANA ÖZELLİKLER • Behance\'te milyonlarca proje içinden arama yapın ve keşfedin • Takip ettiğiniz Kreatif Kişilerin en son etkinliklerine ve yeni çalışmalarına göz atın • Profilinize,..

123D Sculpt+

Autodesk 123D Sculpt+ mobil cihazlarınızı kullanarak 3 boyutlu modellemeler oluşturabilmenizi mümkün kılan resmi bir Autodesk uygulamasıdır. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir 3D modelleme uygulaması olan Autodesk 123D Sculpt+ size hayalinizdeki..

Adobe Capture CC

Adobe Photoshop CC ve Illustrator CC gibi uygulamalarda kullanmak üzere fırça, renk, filtre ve şekillerin dahil olduğu özenle derlenmiş tasarım varlıklarını hızlı bir şekilde yakalayın, düzenleyin ve paylaşın. Brush CC, Color CC ve Shape CC, hepsi bir arada. RENKLER Fotoğraflardan ve çevrenizdeki dünyadan renk..

Adobe Photoshop Mix

Photoshop Mix ile fotoğraflarınıza yeni bir görünüm kazandırın! Photoshop Mix, istediğiniz zaman istediğiniz yerde fotoğrafları kırpmanızı, renk düzeylerini ayarlamanızı ve daha kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayan bir fotoğraf düzenleyicidir. İçeriklerinizi sosyal medya aracılığıyla..